Laimėta byla – apginti jūrinės krovos įmonės interesai - LAWCORPUS.LT - Advokatų profesinė bendrija

Laimėta byla – apginti jūrinės krovos įmonės interesai

Klientas, UAB „Malkų įlankos terminalas“, kreipėsi į LAWCORPUS dėl patirtos sutarties nevykdymo ir atsiradusių didelių finansinių nuostolių. Sutartį pažeidusi šalis – vieno didžiausių koncernų Lietuvoje grupės įmonė. Kadangi tokiose situacijose ne visada pavyksta rasti abiem pusėm priimtiną susitarimą, tenka ieškoti teisinės pagalbos.

Byla truko 1,5 metų, o sutarties nevykdymo ir kitos su tuo susijusios galimos neigiamos pasekmės klientui sudarė apie 700 000 eurų žalos.

Įdėjus nemažai pastangų, byla buvo laimėta. Teismas patenkino mūsų kliento ieškinį pilna apimtimi.

Turite teisinių klausimų? LAWCORPUS atsakys į juos!

LAWCORPUS – jau dešimtmetį gyvuojanti Advokatų profesinė bendrija LAWCORPUS VENSLAUSKAS, įsikūrusi pačioje Kauno miesto širdyje. 

Esame verslo advokatai, turintys daugiausia patirties ir kompetencijų dirbant su stambiu ir vidutiniu verslu. Klientai mums patiki sudėtingiausias užduotis, konfidencialią informaciją, didelę finansinę vertę turinčius projektus, jų teisių gynimą. 90% visų derybų ir bylų baigiasi mūsų atstovaujamų klientų pergalėmis. 

Mūsų veiklos filosofija paremta žiniomis, visapusiška logika, gebėjimu operatyviai bei kūrybiškai išspręsti kliento užduotį. Mes keliame sau aukščiausius reikalavimus, kad klientai jaustų tvirtą mūsų užnugarį nuolat kintančioje verslo aplinkoje.

Atgal į Naujienas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Scroll to Top