LAWCORPUS verslo advokatai

Apie mus

Kūryba 24/7

Logika 360

Veiklos filosofija

LAWCORPUS – jau dešimtmetį gyvuojanti Advokatų profesinė bendrija LAWCORPUS VENSLAUSKAS (2010 – 2020 metais veikusi Advokato R. Venslausko kontoros vardu), įsikūrusi pačioje Kauno miesto širdyje.

Esame verslo advokatai, turintys daugiausia patirties ir kompetencijų dirbant su stambiu ir vidutiniu verslu. Klientai mums patiki sudėtingiausias užduotis, konfidencialią informaciją, didelę finansinę vertę turinčius projektus, jų teisių gynimą. 90% visų derybų ir bylų baigiasi mūsų atstovaujamų klientų pergalėmis.

Mūsų veiklos filosofija paremta žiniomis, visapusiška logika, gebėjimu operatyviai bei kūrybiškai išspręsti kliento užduotį. Mes keliame sau aukščiausius reikalavimus, kad klientai jaustų tvirtą mūsų užnugarį nuolat kintančioje verslo aplinkoje.

Klientas daugiau nei įmonė

Esame verslo teisės profesionalai vertinami savo klientų: krovos, logistikos, nekilnojamojo turto, energetikos, projektavimo, statybų, informacinių technologijų, prekybos ir kitų verslų atstovų. Mums klientas, visų pirma, partneris- nedaloma komandos dalis, siekianti bendrų tikslų. Todėl mus renkasi klientai, kuriems svarbu eiti drauge su patikimu partneriu, tiki pergalėmis, vertina kokybę, greitą orientaciją ir ilgalaikį bei pasitikėjimu grįstą ryšį

Ilgalaikiai sprendimai

Mes investuojame savo laiką ir žinias į vertės kliento verslui sukūrimą. Mūsų komandą motyvuoja pasiekti rezultatai kliento naudai, todėl su dideliu atsidavimu savo profesijai ir klientui sparčiai žengiame tikslų ir pergalių link. Siūlome klientams ne tik efektyvius sprendimus reikiamu momentu, bet ir ilgalaikius, rizikas numatančius sprendimus.

Narystės organizacijose

Aktyviai dalyvaujame įvairių verslą vienijančių asociacijų veikloje:

  • Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai (nuo 2021 m.);
  • Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacija, teisės komitetas (nuo 2014 m.);
  • Lietuvos darbdavių konfederacija (nuo 2012 m.);
  • Lietuvos advokatūra (nuo 2009 m.).

Neatlygintina veikla ir parama

Skiriame savo finansinius ir žmogiškuosius išteklius prisidėdami prie teisinių paslaugų pasiekiamumo juridiniams asmenims. Todėl padedame labai smulkiems ir ne pelno siekiantiems juridiniams asmenims: viešosioms įstaigoms, asociacijoms, sporto klubams ir kt. teikdami nemokamas paslaugas dėl jų teisių gynimo. Taip pat teikiame įvairią paramą ir pagalbą pažeidžiamiausioms visuomenės grupėms.

Scroll to Top