LAWCORPUS advokatų komanda

Komanda

Partnerystė

Atsakomybė

Lojalumas

Verslo advokatai kuriantys pridėtinę vertę klientui

Jau daugelį metų kartu su klientais aktyviai dalyvaujame versle ir esame įsigilinę į verslo procesus bei juos gerai išmanome. Suprantame, kiek pastangų reikia klientui norint pasiekti užsibrėžtus tikslus, todėl pasitelkdami profesionalumą saugome klientus nuo galimų rizikų ir krizių. Esame advokatai ir teisininkai orientuoti į rezultatą ir mūsų įsitraukimas neapsiriboja tik atlygiu, nes, visų pirma, siekiame teisinių sprendimų, kurie kurtų pridėtinę vertę mūsų klientui. Mums svarbu, kad mūsų klientai visada išliktų laimėtojo pozicijoje.

Dirbame besąlygiškos partnerystės principu

Jaučiame atsakomybę ne tik prieš klientą, bet ir prieš visą jo organizaciją ir joje dirbančius žmones. Mūsų advokatų kontoros veikla paremta abipusiu pasitikėjimu, atgaliniu ryšiu ir iš jo kylančia vidine motyvacija. Kasdien dirbame laikydamiesi konfidencialumo, lojalumo, profesionalumo ir advokatų etikos principų, nes jų dėka kuriame ilgalaike partneryste pagrįstą bendradarbiavimą.

Komandinis darbas – pergalingas rezultatas

Edita Nakutė

Teisininkė

+37068668779

e.nakute@lawcorpus.lt

Vizitinė kortelė (Parsisiųsti)

Linkedin

Živilė Vedegienė

Plėtros vadovė

+37060502752

z.vedegiene@lawcorpus.lt

Vizitinė kortelė (Parsisiųsti)

Linkedin

Verslo advokatai Kaune

Reikalingas verslo advokatas Kaune? Suprantame, jog įmonės veikloje gali kilti įvairių teisinių klausimų ir neaiškumų. Būtent todėl svarbu turėti patikimą ir patyrusį partnerį – advokatų kontorą, kuris užtikrins Jūsų verslui reikalingą saugumo jausmą.

Mūsų advokatų kontora teikia kokybiškas teisininkų konsultacijas bei advokato paslaugas. Suprantame, kad kiekvienas verslas yra unikalus, todėl individualiai vertiname kiekvieną kliento situaciją ir suteikiame paslaugas, kurios geriausiai atitinka Jūsų poreikius bei tikslus. Pasitikėkite mūsų patirtimi ir profesionalumu. Susisiekite dėl advokato konsultacijos jau šiandien!
Scroll to Top