„Lawcorpus|Venslauskas“ komandą papildė teisininkė Ingrida Varanavičė - LAWCORPUS.LT - Advokatų profesinė bendrija

„Lawcorpus|Venslauskas“ komandą papildė teisininkė Ingrida Varanavičė

Prie advokatų profesinės bendrijos „Lawcorpus|Venslauskas“ prisijungė nauja komandos narė – Ingrida Varanavičė. Daugiau nei 11 metų teisinę patirtį turinti specialistė papildys dabartinę bendrijos profesionalų komandą. I. Varanavičė nuo 2011 metų dirba advokatų kontorose, atstovaudama klientų interesus. Ji taipogi dėsto SMK Aukštosios mokyklos Kauno filiale. 

I.Varanavičė  specializuojasi draudimo, intelektinės nuosavybės, asmens duomenų apsaugos ir bendrovių teisėje. Naujosios narės patirtis reikšmingai praturtins ne tik „Lawcorpus|Venslauskas“ komandą, bet ir išplės teikiamų paslaugų spektrą klientams: vidutiniam ir stambiam verslui.

Varanavičė sako prisijungianti prie „Lawcorpus|Venslauskas“, nes ieško profesinių iššūkių ir kompetencijų stiprinimo. Taip pat – proveržio mėgstamame darbe bei mano, kad advokatų profesinėje bendrijoje „Lawcorpus|Venslauskas“ gali tai atrasti.

Teisės bakalauro bei magistrantūros studijas Mykolo Romerio universitete baigusi specialistė itin domisi dabartinių aktualijų kontekste kylančiais teisiniais klausimais.

„Mane itin domina intelektinės nuosavybės sritis, kadangi intelektinės nuosavybės tinkamas apsaugojimas verslui gali būti raktas į sėkmę. Pavyzdžiui, teisine prasme laikau neatrasta sritimi teisinių santykių su nuomonės formuotojais (ang. influencers) tinkamą įforminimą. Ne kartą teko konsultuoti klientus, veiklą vykdančius tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, apie sutarčių su nuomonės formuotojais turinį, pvz., kokias sąlygas, norint apsaugoti savo, kaip užsakovo, interesus, būtina įtraukti.“, – sakė I. Varanavičienė. Ji pridūrė, kad šioje rinkoje yra aspektų, kurie ne visada pastebimi bei aptariami iš anksto, nes tai – sąlyginai nauja marketingo priemonė. Žvelgiant platesne prasme, jai ypač įdomi civilinė teisė. Intelektinės nuosavybės teisę ir duomenų apsaugą, sutarčių teisę bei civilinę teisę naujoji „Lawcorpus|Venslauskas“ komandos narė dėsto ir studentams SMK Aukštosios mokyklos Kauno filiale.

„Lawcorpus|Venslauskas“ – advokatų profesinė bendrija, įsikūrusi pačioje Kauno miesto širdyje. Ją sudaro verslo advokatai, turintys daugiausia patirties ir kompetencijų dirbant su stambiu ir vidutiniu verslu. Bendrija priklauso įvairioms verslą vienijančioms asociacijoms.

Atgal į Naujienas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Scroll to Top