LAWCORPUS sėkmingai apgynė klientą administracinio nusižengimo byloje dėl eismo įvykio privačioje teritorijoje. - LAWCORPUS.LT - Advokatų profesinė bendrija

LAWCORPUS sėkmingai apgynė klientą administracinio nusižengimo byloje dėl eismo įvykio privačioje teritorijoje.

LAWCORPUS sėkmingai apgynė klientą administracinio nusižengimo byloje dėl eismo įvykio privačioje teritorijoje.

2021 03 02

LAWCORPUS sėkmingai apgynė UAB Klaipėdos konteinerių terminalo darbuotoją administracinio nusižengimo byloje dėl eismo įvykio su kitos įmonės vairuotoju privačioje teritorijoje. Teismui įrodėme, kad Kelių eismo taisyklės nedraudžia juridiniams asmenims vietiniais teisės aktais nustatyti kitas transporto judėjimo privačioje teritorijoje taisykles, o Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymas įpareigoja darbdavius tai padaryti, siekiant apsaugoti darbuotojus, klientus, techniką.

Tuo remiantis teismas LAWCORPUS klientui panaikino paskirtą baudą ir nutraukė administracinio nusižengimo bylą, kadangi darbuotojas vykdė darbdavio nurodymus ir judėjo privačioje teritorijoje pagal patvirtintas vietines taisykles ir KET šioje situacijoje neturėjo būti taikomas.

_____________

Taip pat skaitykite „Kelių eismo taisyklių taikymas privačiose juridinių asmenų teritorijose. Ką svarbu žinoti verslui?“.

_____________

© LAWCORPUS

Jei turite klausimų, susisiekite su LAWCORPUS teisininkais el. paštu info@lawcorpus.lt arba telefonu +370 615 53 847.

Scroll to Top