LAWCORPUS pasirašė bendradarbiavimo sutartį su KTU Startup space ir tapo startuolių patarėju teisės klausimais. - LAWCORPUS.LT - Advokatų profesinė bendrija

LAWCORPUS pasirašė bendradarbiavimo sutartį su KTU Startup space ir tapo startuolių patarėju teisės klausimais.

LAWCORPUS pasirašė bendradarbiavimo sutartį su KTU Startup space ir tapo startuolių patarėju teisės klausimais

2021 10 21

Kauno technologijos universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Advokatų profesine bendrija LAWCORPUS|VENSLAUSKAS. Nauja partnerystė universitetui suteiks galimybę stiprinti KTU Startup Space inkubatoriuje veikiančių startuolių žinias verslo steigimo, vystymo ir kitais teisiniais klausimais. LAWCORPUS ir universiteto planuose glaudus bendradarbiavimas ir įsitraukimas ne tik į KTU Startup Space veiklas, bet ir kitas universitete organizuojamas iniciatyvas bei renginius.

„Mes džiaugiamės galėdami prisidėti savo žiniomis ir patirtimi prie bendradarbiavimo su KTU Startup Space. Šis žingsnis mūsų kontorai labai svarbus ir atsakingas. Padėti būsimiems ar esamiems startuoliams žengti tvirtesnius žingsnius verslo vystymo link, tampant patikimu partneriu ginant jų interesus, įvertinant rizikas ir strategijas, atveria mums, kaip teisinės srities mentoriams ir patarėjams, naują puslapį. Tikimės, kad ši abipusė partnerystė atneš daugiau pasitikėjimo, saugumo ir stabilumo startuoliams, vystantiems savo produktus ir paslaugas“, – dalinasi mintimis Rokas Venslauskas, advokatų profesinės bendrijos LAWCORPUS vadovaujantis partneris.

Kiekviena KTU Startup Space veikianti komanda inkubatoriuje veikia pagal inkubavimo programą, kurios kiekviename etape startuoliai konsultuojasi su KTU verslo vystymo konsultantais, jiems yra suteikiama fizinė darbo vieta, siūlomos išskirtinės galimybės dalyvauti įvairiuose praktiniuose mokymuose, seminaruose. Padedami verslo vystymo konsultantų startuoliai ieško partnerių bei investuotojų, turi išskirtinę galimybę užmegzti kontaktą su universiteto mokslininkais. Inkubavimo programa susideda iš keturių etapų: verslo idėjos vystymo, prototipo vystymo, įmonės vystymo ir įmonės plėtros. Kiekviename iš šių etapų startuoliai susiduria su teisinių žinių trūkumu. Nors skaitmeninėje erdvėje, įvairiuose portaluose ir vadovėliuose yra pateikiama daug įvairios informacijos, kuri teoriškai turėtų atsakyti į jiems iškilusius klausimus, dažnu atveju, be teisinių kompetencijų teisingai interpretuoti informaciją sudėtinga.

“Mūsų inkubuojamos komandos dažnai kreipiasi su teisiniais klausimais, o didžioji dalis klausimų pasikartoja. Manome, kad galima sukurti didelę vertę organizuojant praktines paskaitas apie pagrindinius įmonės raidos etapus bei suteikti galimybę KTU Startup Space inkubatoriuje veikiantiems startuoliams konsultuotis su ekspertais teisės srityje.” – pasakoja KTU Startup Space jaunojo verslo vystymo specialistas Lukas Bartusevičius.

Didžioji dalis startuoliams aktualių klausimų yra susiję su juridinio vieneto steigimu, darbo teise, intelektinės nuosavybės apsauga, sutarčių su klientais sudarymu bei investavimo sutarčių sudarymu.

Šaltinis: KTU Startup space

© LAWCORPUS

Jei turite klausimų, susisiekite su LAWCORPUS teisininkais el. paštu info@lawcorpus.lt arba telefonu +370 37 788243.

Scroll to Top