LAWCORPUS atstovavo klientą sudarant biuro nuomos sutartį su švedų dukterine įmone Evolution Lithuania, UAB - LAWCORPUS.LT - Advokatų profesinė bendrija

LAWCORPUS atstovavo klientą sudarant biuro nuomos sutartį su švedų dukterine įmone Evolution Lithuania, UAB

LAWCORPUS atstovavo klientą sudarant biuro nuomos sutartį su švedų dukterine įmone Evolution Lithuania, UAB

2020 08 03

Advokatų profesinė bendrija LAWCORPUS VENSLAUSKAS atstovavo klientą UAB „Klaipėdos terminalo grupė“ sudarant biuro nuomos sutartį su nuomininku – švedų įmonės Evolution Gaming Group AB dukterine įmone Evolution Lithuania, UAB. Viename moderniausių Kauno verslo centrų „Alia“, kuris buvo oficialiai atidarytas šių metų pavasarį, Evolution Lithuania, UAB įsikurs ~2000 kv.m. dydžio patalpose.

„Klaipėdos terminalo grupė” – tai viena didžiausių ir ekonomiškai stabiliausių įmonių grupių Baltijos šalyse, teikianti kompleksiškas terminalo operatoriaus paslaugas. Įmonių grupės metinė apyvarta – 42 mln. eurų, investicijos į plėtrą siekia daugiau kaip 14,6 mln. eurų.
Evolution Lithuania, UAB – priklauso švedų įmonei Evolution Gaming Group AB, kuri yra pasaulyje pirmaujanti B2B tiesioginių žaidimų vaizdo transliacijų tiekėja turinti savo padalinius 14-je pasaulio šalių, o studijas aštuoniose pasaulio šalyse: Latvijoje, Gruzijoje, Maltoje, Belgijoje, JAV, Kanadoje, Rumunijoje ir Ispanijoje.

LAWCORPUS atstovaudama kliento „Klaipėdos terminalo grupė” interesus rengė ir derino biuro nuomos sutarties dokumentus, atstovavo klientą derybose su nuomininku bei konsultavo visais kitais su sandoriu susijusiais klausimais.

___________

© LAWCORPUS

Scroll to Top