Atleidimas iš darbo dėl drausminės nuobaudos skyrimo, turi būti proporcingas darbuotojo atliktiems veiksmams ar neveikimui. - LAWCORPUS.LT - Advokatų profesinė bendrija

Atleidimas iš darbo dėl drausminės nuobaudos skyrimo, turi būti proporcingas darbuotojo atliktiems veiksmams ar neveikimui.

Atleidimas iš darbo dėl drausminės nuobaudos skyrimo, turi būti proporcingas darbuotojo atliktiems veiksmams ar neveikimui.

2020 04 30

LAWCORPUS sėkmingai atstovavo klientą civilinėje byloje dėl neteisėto atleidimo iš darbo, pirmos ir apeliacinės instancijos teismuose. Vienos iš Lietuvos savivaldybių mero priimtas potvarkis „Dėl drausminės nuobaudos – atleidimo iš darbo skyrimo miesto kultūros centro direktoriui“ teismo pripažintas kaip neteisėtu atleidimu.

Jei jums tektų susidurti su atleidimu iš darbo, atkreipkite dėmesį, kad atleidimas iš darbo dėl drausminės nuobaudos skyrimo, turi būti proporcingas darbuotojo atliktiems veiksmams ar neveikimui. O darbdavys, prieš skiriant nuobaudą dėl padaryto pažeidimo, turi įvertinti pažeidimo sunkumą ir padarinius, padarymo aplinkybes, darbuotojo kaltę, priežastinį ryšį tarp darbuotojo veikos ir atsiradusių padarinių, jo elgesį ir darbo rezultatus iki pažeidimo padarymo.

______________

Konsultuojame darbo teisės klausimais ir atstovaujame teisminiuose ir ikiteisminiuose ginčuose. Susisiekite el. paštu info@lawcorpus.lt arba telefonu +370 615 53 847.

Scroll to Top